ייעוץ בעמ

אם.אם ייעוץ בע"מ נוסדה בשנת 1998, החברה מתמחה בייעוץ ניהולי, ארגוני ובטיחות.

03-5568485

מאמרים
הדרכות
פרופיל חברה
דף הבית
צור קשר

בטיחות וגיהות

בטיחות וגיהות זוהי תורה העוסקת בשימור שלומם ובריאותם של העובדים, במניעת תאונות עבודה, מחלות מקצוע ובמניעה או צמצום של נזקים כלכליים. בעידן הטכנולוגי המאופיין בהתפתחות תעשייתית מואצת ועתירת סיכונים, שילוב האסטרטגיה של בטיחות וגיהות בתעסוקה, חייב להיות חלק בלתי נפרד של כל ארגון, מקצועי או עסקי.

 

כמו בכל העולם גם בישראל הנושא של בטיחות וגיהות נמצא במגמת התפתחות מואצת והאחריות על שמירת בריאות העובדים מוטלת על המעסיק. חוק ארגון ופיקוח על העבודה התשי"ד – 1954 קובע כי בכל מקום (מפעל), שבו מועסקים לפחות חמישים עובדים ויש בו סיכון בריאותי חובה למנות ממונה בטיחות.

 

תהליך מניעת סיכונים בעבודה

מניעת סיכונים בעבודה זה תהליך מורכב הכולל, בין השאר, מחקר וחקיקה, תהליכי ניהול סיכונים, הרחבת הידע של העובדים על ידי ביצוע הדרכות בטיחות, ייצור ושיווק של אמצעי בטיחות, בדיקה תקופתית של ציוד העבודה ושל סביבת העבודה במטרה למזער את הסיכונים, ליווי וייעוץ קבוע בתחום.

 

MM מספקת שירותי בטיחות וגיהות במקצועיות, במיומנות ובאיכות ללא פשרות. החברה חרטה על דגלה את המטרה למזער עד כמה שאפשר את הסיכונים הכרוכים בכל ארגון תעשייתי או עסקי בו היא נותנת שירות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© כל הזכויות שמורות לאם אם ייעוץ בע"מ                                אתר בקליק בניית אתרים

לקוחותינו

צרו קשר